0

Twój koszyk jest pusty

Czas wysyłki

Mamy szczęście pracować z kreatywnymi umysłami i geniuszami technicznymi z całego świata.

Dla ciebie jako klienta oznacza to:
Wygodny dostęp do ekskluzywnych, szytych na miarę produktów od firm wizjonerskich. I to wszystko po bezkonkurencyjnych cenach.

Ale niestety są też wady. Chociaż zamówienie jest automatycznie przekazywane do producenta, czas produkcji i wysyłki jest bardzo nieregularny.

Z naszego przekonania współpracujemy z mniejszymi firmami z grupy rówieśniczej, a nie z dużymi korporacjami o masowej produkcji. Prawdziwe innowacje i genialne pomysły mogą pochodzić tylko z tych ogniw.

Niestety, popyt może być czasami tak duży, że wymagana jest nieoczekiwana dodatkowa produkcja.

Normalnie twoje zamówienie dotrze w ciągu 1-3 tygodni. W absolutnie wyjątkowych przypadkach może to potrwać od 3 do 6 tygodni.

Produkty często przechodzą przez kilka granic państwowych, aż dotrą do Twoich drzwi. Niestety, społeczność międzynarodowa sprawia, że jest to dużo łatwiejsze dla dużych firm niż dla mniejszych.

Nasi kierownicy ds. jakości szczegółowo przeanalizowali wszystkie firmy. Współpracujemy tylko z firmami, którym ufamy w 100%. Nie należy się martwić o nieotrzymanie produktu.
Nawet jeśli czasami trwa to trochę dłużej niż byśmy chcieli.

I nigdy nie zapomnij: W przypadku wszelkich pytań i problemów możesz skontaktować się z naszym zespołem wsparcia technicznego. Nasi pracownicy z przyjemnością poinformują Państwa o stanie dostawy.

Dziękuję za wasze zaufanie. Oby w przyszłości wszystko stało się łatwiejsze!

Subskrybuj!